Turniej w Wągrowcu i podziękownia od trenera

W sobotę 31 stycznia miał miejsce I Turniej Piłki Halowej Rocznika 2004 o Puchar Dyrektora OSiR w Wągrowcu w którym wystartowało 10 zespołów,  Nielba wystawiła trzy zespoły.

Nielba II - zajęła VI miejsce a najlepszym zawodnikiem w tej drużynie został - Wiktor

Strzelcy bramek: Kondziu-1, Wiciu-1, Mieszko-1

********************************************************

Nielba III - zajęła IV miejsce a najlepszy z tej drużyny to Alex

Strzelcy bramek: Maksiu-1,Hubi-1,Alex-1.

********************************************************

Nielba I - zajęła I miejsce a Oli i Mikołaj zostali wybrani najlepszymi zawodnikami w swojej drużynie.

Strzelcy bramek: Miki-2,Bartek-1,Oli-2,Domino-2,

Najlepszym bramkarzem na turnieju zasłużenie został Daniel z Żaków

Podziękowania od trenera:

"Chłopaki dziękuję wam za wspaniały występ na wczorajszym turnieju.Wiem doskonale,że wszyscy dokładnie wszyscy daliście z siebie wszystko.Wiem doskonale ile kosztowało was to zdrowia i samozaparcia żeby walczyć nie tylko z przeciwnikiem,ale także z samym sobą Wszyscy pokazaliście charakter i jestem z Was wszystkich DUMNY.Wiem,że to co robimy na treningach przynosi efekty.Chłopaki jeszcze raz wielkie dzięki i bierzemy się do pracy żebyśmy byli jeszcze lepsi.NIELBA.Pozdrawiam wszystkich.

Trener."

WSZYSTKIM ZAWODNIKOM NALEŻĄ SIĘ WIELKIE GRATULACJE NIEZALEŻNIE OD KOŃCOWEJ KLASYFIKACJI !!!!

B  R  A  W  O  !  !  !

Zdjęcia dostępne w galerii a najciekawsze sytuacje z meczów na Facebooku - zapraszam

Powiązana galeria: